Pimapen Plastik Doğramalar

AnasayfaPimapen Plastik Doğramalar
pimapen-plastik-dograma (9)

Plastik Doğramalar

Pimapen, aslında, PVC doğrama sistemlerini yapan bir firma olmasına karşın, halk arasında bütün beyaz çerçeveli pencerelere konulan isimdir. Yani pimapen, PVC pencerelerin genel adı olmuştur. Gri Otomasyon çevreye hiçbir zararı olmayan pimapen plastik doğrama ürünleri ile adını duyurmuştur.

Faydaları saymakla bitmeyen pimapen pencerelerin binalarda ve tesisatlardaki yeri çok önemlidir. İnşaat halindeki binalarda olduğu kadar, hali hazırda oturmuş oldukları evlerinde kullandıkları eskiyen pencerelerini değiştirmek isteyen kişilerin de ilk tercihi pimapen pencerelerdir. Pimapen plastik doğramalar arasında yer alan pencere, kapı, kanat veya kaplamalar her geçen gün gelişen çeşitleri ve tasarımları ile tüketicilere sunulmaktadır. Pimapen üretimlerinde, görselliğe önem veren kişiler için renkli pimapen türlerine de yer verilmektedir. Binaların dış cephe rengi ile veya iç mimarisi ile uyumlu renklerde yapılan pimapen plastik doğramalar ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlaması açısından da pimapen pencereler sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de kış aylarının soğuk ve sert yaşandığı illerde, pimapen pencerelerin sağladığı ısı yalıtımı sayesinde doğalgaz faturasından tasarruf edebilirsiniz. Isı yalıtımı kadar ses yalıtımı da oldukça önemli bir konudur. Pimapen pencereler işte bu konuda da imdadınıza yetişir. Hem içerdeki seslerin dışarıya çıkmasını engellemek, hem de dışardaki seslerin içeriye girmesini engellemek adına pimapen pencereler tercih sebebidir.

Pimapen pencerelerinizi, dar alanlarınız için sürgülü veya tek kanatlı; geniş alanlarınız için ise ürün kataloglarından seçeceğiniz birçok ürünü seçebilirsiniz.

 

×
Merhaba!
WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimize tıklayabilir veya bize e-posta göndermek için hemen linke tıklayabilirsiniz. info@griotomasyon.com
×