Mantar Bariyer

AnasayfaMantar Bariyer

Mantar Bariyer

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde kullanımı gerçekleştirilen mantar bariyer sistemleri, belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladıkları sokak ve caddelerde daha çok kullanılmaktadır. Mantar bariyer, alışveriş merkezlerinde, tesis girilerinde, bina giriş kapıları vb. yerlerde güvenliğin sağlanması açısından kullanılan sistemlerdir. Mantar bariyerler hidrolik ve panömatik  mantar bariyer olmak üzere iki çeşittir. Birde ledli mantar bariyer sistemleri bulunmaktadır. Ledler, hidrolik ve panömatik bariyer sistemlerine entegre edilmektedir.

Mantar bariyer sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş, buton ve OGS’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir. Mantar bariyer sistemleri aynı zamanda istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir.

Güvenliğin sağlanması için kimi zaman insan gücünün yetersiz olduğu durumlarda bulunmaktadır. Bu nokta da bariyer sistemleri insan hayatına girmektedir. Bariyer sistemleri ile birçok tehlikenin önüne kolayca geçilmektedir. Özellikle yay trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde mantar bariyer sistemleri güvenliği sağlanması açısında oldukça önem arz etmektedir.

×
Merhaba!
WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimize tıklayabilir veya bize e-posta göndermek için hemen linke tıklayabilirsiniz. info@griotomasyon.com
×